Kaliteli Teorik ve Direksiyon Eğitimi

Bir sürücü kursu için önemli olan durumlar modern kurs merkezleri, bu alanda uzman bir kadro ve güler yüzlü personellerdir. Tüm bunları bir arada kaliteli bir şekilde sunan sürücü kursları gerçek kaliteyi yakalamış firmalardır. Büyükçekmece sürücü kursu,  Büyükçekmece'de bünyesine katılan tüm araba ehliyeti almak isteyen herkese bu kalitenin sözünü vermektedir.

 

             Teorik alanda uzman kadrosu ve direksiyon eğitiminde sakin, kendinden emin, öz güven sahibi ve sabırlı eğitmenler ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca en son güncellenen eğitim setleri ile eksiksiz eğitim binası ile temiz ve ferah bir ortamda kalite bir eğitim vermektedir.

 

            Kaliteli Teorik ve Direksiyon Eğitimi:

            Ayrıca teorik eğitimleri yanında bir de diğer sürücü kurslarına göre fazladan direksiyon kursu kimseyi araba öğrenmeden göndermiyor. Ayrıca kaliteli kantini, dinlenme salonları ve güler yüzlü sekreterliği ile yüksek bir kaliteyi kendisi için ilk amacı olarak edinmiştir. 20 kişilik kaliteli sınıfları ve modern direksiyon eğitim alanları ile Büyükçekmece sürücü kursu herkese rahat bir ortamda keyifli bir araba öğrenme imkânın sunmaktadır.

 

 

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı
E-Randevu sistemi
Hava Durumu
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.87067.9021
Euro9.28099.3181