Büyükçekmece Sürücü Kursunda verilen hizmetler

Büyükçekmece Sürücü Kursu, Büyükçekce'de 2018 yılında kurulmuştur. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanmak, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve toplumda bilinçli sürücüler kitlesi oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.Kurum açma işlemleri için Milli Eğitim Bakanlığına gerekli müracaatları yaparak 01.02.2018 tarihinde halen Dizdariye Mahallesi Mektep Caddesi no:1  Daire: 8 Büyükçekmece / İstanbul adresinde eğitim-öğretime başladık.

 

             Hangi dersler verilebilmektedir?

 

             Büyükçekmece Sürücü Kursu gerekli olan tüm eğitimleri vermektedir. Trafik dersi, motor dersi ve ilk yardım dersinin yanı sıra oldukça kaliteli bir eğitim pistine sahiptir.

 

             Ücrete dahil olan seçenekler nelerdir?

 

             Sınıf eğitimlerinin yanı sıra direksiyon eğitimi ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca belirli dönemlerde kampanyalar düzenlemekte olan bu şirketin güncel kampanyası ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz sağlık raporu ve ders kitaplarınızdır.

 

             Sürücü kursuna başvuru için gerekli evraklar nelerdir?

 

 Renkli vesikalık fotoğraf (12 adet)

 Diplomanın aslı

 Sabıka kaydı

 Sağlık Raporu

             

             Konusunda uzman ve tecrübeli bir kadro yapısı ile çalışmak daha çabuk hedefe ulaştıracağı gibi amacın ehliyle yapılabilmesini sağlayacaktır. Büyükçekmece Sürücü Kursunun 6 adet direksiyon eğitmeni 3 adet ise sınıf eğitmeni bulunmaktadır. Kendi alanlarında uzman ve deneyimli kişilerin tecrübelerinden faydalanmak, sorunsuz ve tek seferde amacınıza ulaşmak ve ehliyetinizi alabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

ESUTR Giriş

E-Randevu sistemi
Saat
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832