İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı

Sürücü Kursu Adayları buradan eğitimlerine giriş yapabilirler.

DİKKAT : Güncellemelerden dolayı, sayfayı görüntülemekte sorun yaşarsanız, tarayıcı geçmişinizi temizleyin ve sayfayı yeniden yükleyin.GİRİŞ İÇİN SEÇTİĞİNİZ HİZMETE
 TIKLAYINIZ

Interaktif_Surucu_ve_Ehliyet_Kitabi_2018
DİJİTAL EĞİTİM DANIŞMANI

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı, aynı zamanda her aday için ayrı birer eğitim danışmanı içerir. Dijital Eğitim Danışmanı, adayın çalışmasını gözden geçirerek hangi konuları çalışması gerektiğini belirler. Adaylar, eğitim danışmanı tarafından yönlendirilen konuyu çalışarak eğitimlerini otomatik yönlendirebilir. Ayrıca, eğitim danışmanı adaya ait eğitim süresini değerlendirerek “Bugün sınav olsa, kaç puan alacağı”nı adaya bildirir ve adayı motive  eder.

E-SINAV’A UYGUN

Ülkemizde giderek yaygınlaşan E-Sınav uygulamasına katılacak olan adayların E-Sınav tecrübelerini artırarak, E-Sınava yönelik korku ve heyecanın yenilmesine yardımcı olur. Adaylar, tıpkı E-Sınava katılır gibi, deneme sınavı çözerek başarılarını artırırlar.

IOS VE ANDROİD UYUMLU

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı, cep telefonlarında hem IOS hem de ANDROID işletim sistemi ile uyumlu olup interaktif şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda tabletlerle de uyumludur. İsteyen aday bilgisayarında da kullanarak sistemi kullanabilir.

BASİT VE KOLAY KULLANIM

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabının kullanımı çok basit ve kolaydır. Sistem, yeni adayların eğitim almasını kolaylaştıracak şekilde kullanmasını öğreten özel bir modüle sahiptir. İlk kez giren adaylar zorluk çekmeden sistemi öğrenebilirler.

AKILLI İÇERİK

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı, akıllı içeriğe sahiptir. Sürücü adaylarının hangi konuları işlediğini, hangi konuları işlemediğini ayrı ayrı ve teker teker takip eder. Böylece, adaylar hangi konuları işlediklerini inceleyerek incelemedikleri sayfalardan devam ederler.

7/24 KULLANIM

İnteraktif Sürücü ve Eğitim Kitabı 7/24 kullanıma açıktır. Sürücü adayları, dilediği zaman kullanabilir. Böylece, sürücü kurslarında aldıkları eğitimi tekrar edebilirler, bir sonraki derse hazırlanabilirler ve anlamalarını pekiştirebilirler.

SÜRÜCÜ ADAYI OLARAK NASIL KULLANACAKSINIZ?

 

ESUTR Giriş

E-Randevu sistemi
Saat
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832